K prodeji - podíl 1/5 na usedlosti č.p. 5 s příslušenstvím v k.ú. Hrušova Lhota

podíl 1/5 na usedlosti č.p. 5 s příslušenstvím v k.ú. Hrušova Lhota

Vloženo:
21.12.2017
Naposledy upraveno:
23.01.2019
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Tábor
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
130 000 Kč
podíl 1/5 na usedlosti č.p. 5 s příslušenstvím v k.ú. Hrušova Lhota

Bližší informace

V rámci insolvenčního řízení nabízíme k prodeji podíl 1/5 dvoubytového rodinného domu se sýpkou, chlévem, drobnými stavbami, venkovními úpravami, stavebním pozemkem, zahradou, vodní plochou a ostatní plochu užívanou jako výběh pro hospodářská zvířata, vše v okrajové části obce. 

U rodinného domu se jedná o zděnou, nepodsklepenou stavbu se dvěma bytovými jednotkami. Základy jsou bez izolací, zdivo vyzdívané smÍšené, stropy s rovným podhledem, krov valbový, střešní krytina z pálených tašek, fasáda a vnitřní omítky vÁpenné, vnitřní obklady v koupelně, u vany a na WC, schodiště betonové, dveře hladké a hladké prosklené, okna dřevěná zdvojená a dvojitá, podlahy s krytinou PVC, vytápění kamny na tuhá paliva, elektroinstalace světelná, rozvod studené vody, kanalizace z kuchyně, koupelny a WC, záchod standardní splachovací. Dům byl pořízen v roce 1882, údržba je podprůměrná. obvodové divo vykazuje svislé praskliny, vlivem chybějící izolace je zdivo domu v přízemí poškozeno zemní vlhkostí.

 

Sýpka - stavební objet navazující na obytnou část. Základy jsou bez izolací, zdivo vyzdívané smíšené, stropy trámové, krov valbový, střešní krytina z pálených tašek, fasáda a vnitřní omítky vÁpenné, schody dřevěné, vrata dřevěné konstrukce, podlahy prkenné. Stáří stavby je shodné se stářím obytné části, údržba zanedbaná.

 

Chlév - zděná nepodsklepená stavba. Základy jsou bez izolací, zdivo vyzdívané, strop trámový, střecha sklonitá, střešní krytina tašková, vrata dřevěná, okna jednoduchá. Stáří stavby je 80 roků, údržba nedostatečná.

 

Vyřizuje: Bc. Michaela Klemencová

 

Pozn. Podíl 1/5 na usedlosti č.p. 5 s příslušenstvím bude prodán zájemci, který učiní nejvyšší nabídku. 

Související dokumenty

Náleží k řízení

Franzbergerová Katarina - Insolvenční řízení - probíhající

Dlužník:
Franzbergerová Katarina
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |