K prodeji - Podíly na zemědělských pozemcích - orná půda, louky a příjezdová cesta u obce Dříteň, okres České Budějovice

Podíly na zemědělských pozemcích - orná půda, louky a příjezdová cesta u obce Dříteň, okres České Budějovice

Vloženo:
22.02.2021
Naposledy upraveno:
22.02.2021
Ident. číslo:
Lokalita:
okres České Budějovice
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
dohodou
Podíly na zemědělských pozemcích - orná půda, louky a příjezdová cesta u obce Dříteň, okres České Budějovice

Bližší informace

 

V rámci insolvenčního řízení dlužníka Františka Bláhy, sp.zn. KSCB 41 INS 25072/2019, nabízíme k prodeji podíl 1/18 na orné půdě o celkové výměře 45 m2, na trvalém travním porostu o celkové výměře 112 m2 a podíl na ostatní komunikaci o celkové výměře 3655 m2 -  jenž je přístupovou cestou na jednotlivé pozemkové parcely, které jsou zemědělsky obdělávané, to vše na LV 37 v katastrálním území Chvalešovice, obec Dříteň v okrese České Budějovice.

 

Pozemky jsou přístupné ze zpevněné komunikaci - silnice č. 141 vedoucí z Vodňan do Týna nad Vltavou. Nacházejí se cca 600 metrů před zastavěnou částí Chvalešovic po levé straně komunikace.


Nabídku můžete učinit prostřednictvím e-mailu: 
pouchla@insolvencyproject.cz. V nabídce sdělte: předmět koupě, kupní cenu, jméno dlužníka nebo sp. zn., jméno a příjmení zájemce, vč. tel. kontaktu.

 

Cena: min. 6.350,- Kč

 

Vyřizuje: Mgr. Irena Pouchlá
Tel: 778 545 284


Pozn: Pozemky budou prodány zájemci, který učiní nejvyšší nabídku. Insolvenční správce si vyhrazuje právo odmítnout všechny předložené nabídky.

Filtrování výsledků

od do
| |