K prodeji - Prodej rodinného domu č.p. 721 v obci Konice

Prodej rodinného domu č.p. 721 v obci Konice

Vloženo:
23.01.2017
Naposledy upraveno:
23.01.2017
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Prostějov
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
3 760 000 Kč
Prodej rodinného domu č.p. 721 v obci Konice
Prodej rodinného domu č.p. 721 v obci Konice

Bližší informace

V rámci insolvenčního řízení nabízímek prodeji RD v obci Konice. Nemovitosti se nacházejí ve městě Konice, na okraji zastavěného území města Konice. Příjezd k nemovitostem je možný po místní veřejné asfaltové komunikaci. Oceňovaná nemovitost je samostatně stojící, částečně podsklepený, jednopodlažní rodinný dům s podkrovím, nepravidelného půdorysu. Objekt je zastřešen sedlovou střechou, pod kterou je zřízeno podkroví. Jedná se o rodinný dům s jedním bytem 6 +1 s příslušenstvím a garáží v 1. NP rodinného domu. Vstup do objektu je možný z prostoru veřejné komunikace do zahrady objektu z této zahrady do vstupní předsíně v 1. NP.

Garáž v 1. NP je přístupná z prostoru zahrady garážovými vraty z přední strany rodinného domu Do garáže je též možný vstup z předsíně v 1. NP. Podkroví je přístupné schodištěm z prostoru obývacího pokoje. 1. PP je přístupné schodištěm z prostoru předsíně a samostatným vstupem dveřmi z prostoru zahrady.

Terén v prostoru objektu rodinného domu je rovinný. Příslušenství rodinného domu tvoří vedlejší stavba – přístřešek a venkovní úpravy : přípojka vody z obecního vodovodu, přípojka kanalizace do obecní kanalizace, přípojka elektro, zpevněné plochy, opěrné zídky, venkovní udírna, venkovní schodiště a oplocení zahrady se vstupními vrátky a vjezdovými vraty.

Na pozemku zahrady p.č. 1864/1 se nacházejí trvalé porosty – ovocné stromy a okrasné keře. Oba pozemky tvoří jednotný funkční celek.

Objekt byl postaven v roce 2007, jeho stáří ke dni ocenění je tedy 9 let. Po tuto dobu byla na objektu prováděna běžná údržba, takže objekt je v dobrém stavebně technickém stavu, ihned využitelný k bydlení.

Více informací viz Znalecký posudek.

 

Vyřizuje: Ing. Tereza Otáhalová

Náleží k řízení

Mrňka Bohumír - Insolvenční řízení - probíhající

Dlužník:
Mrňka Bohumír
IČ:
42287219
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |