K prodeji - Prodej rodinného dumu v Opatovci

Prodej rodinného dumu v Opatovci

Vloženo:
09.05.2016
Naposledy upraveno:
19.05.2016
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Svitavy
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
1 191 000 Kč
Prodej rodinného dumu v Opatovci
Prodej rodinného dumu v Opatovci Prodej rodinného dumu v Opatovci Prodej rodinného dumu v Opatovci
Prodej rodinného dumu v Opatovci Prodej rodinného dumu v Opatovci

Bližší informace

Rodinný dům čp. 152 byl původně zemědělskou usedlostí a v pozdějších letech byl rozdělen jak geometricky tak stavebně na dva samostatné objekty, které tvoří prakticky dvojdomek. Stavba byla vybudována více jak před sto lety na mělkých základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z míšeného zdiva - kamene a cihel. Stropní konstrukce rovné trámové s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěné konstrukce pokrytým taškovou pálenou krytinou. Klempířské konstrukce provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky břizolitové částečně opadané. Vnitřní omítky vápenné, bez keramických obkladů v sociálním zařízení a kuchyni. Podlahové konstrukce kombinované, částečně dusané v zadní části objektu - skladu. Okna osazena dřevěná špaletová a zdvojená. Dveře hladké a prosklené. Do objektu zaveden elektrický proud . Plynová přípojka zavedena s vnitřním rozvodem. V současné době není osazen plynoměr. Vytápění stavby plynovým kotlem s radiátorovými články KORADO. Ohřev teplé vody plynovým agregátem. Kanalizace napojena do společné žumpy obou domků umístěné v atriu domů a napojení na veřejný vodovod z vedlejšího objektu! Schodiště do půdního prostoru ze skladu kamenné bez zábradlí.

Dům obsahuje: přízemí - vstupní chodbu, lázeň s WC, kuchyň, pokoj, dva sklady v zadní části.

Celkový stav objektu je velmi špatný! Projevuje se značná vlhkost v obvodových konstrukcích. Lázeň není dokončena, pouze osazeny zařizovací předměty - rohová vana, sprchový kout, WV, umývadlo, bez dokončené podlahy. Plynový kotel bez krytu poháněny nouzově propan butanem. Provedené úpravy laickým způsobem bez dokončení. Sklady za obytnou částí v havarijním stavu.

Na trvalém travním porostu č. parc.742/1 postaveny dva skleníky, které by měly, nebo slouží jako dílna pro automechanika. Tyto stavby nejsou zaměřeny a vedeny v katastru nemovitostí, dle sdělení vlastníka pana Macků jde o stavby dočasné na dobu deseti let!

 

Vyřizuje: Ing. Denisa Němcová

Související dokumenty

Náleží k řízení

Macků Jitka - Insolvenční řízení - probíhající

Dlužník:
Macků Jitka
IČ:
87115735
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |