K prodeji - Rodinný dům v Mostě

Rodinný dům v Mostě

Vloženo:
12.05.2016
Naposledy upraveno:
19.05.2016
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Most
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
4 400 000 Kč
Rodinný dům v Mostě
Rodinný dům v Mostě Rodinný dům v Mostě

Bližší informace

Jedná se o řadový, vnitřní rodinný dům, s jedním podzemním podlažím, dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. V suterénu domu je umístěna garáž, kotelna, dílna, prádelna, sklady a schodiště. V 1.NP vstupní hala se schodištěm, obývací pokoj, jídelna, kuchyně a dvě lodžie.

Ve 2.N.P. je pracovna, tři pokoje, koupelna s WC, hala se schodištěm a dvě lodžie. V podkroví je chodba se schodištěm, tři pokoje, kuchyň, 2 x WC se sprchovým koutem a dvě lodžie.

Dům je proveden tradiční technologií, založen na betonových základových pasech z betonu B135 s izolací proti vodě a zemní vlhkosti, svislé nosné konstrukce ze siporexových tvárnic, komínové těleso je vyzděno z plných cihel, příčky zděné ze siporexu, ve vestavbě SDK. Stropní konstrukce montované s rovným podhledem. Zastřešení dřevěným vazníkovým krovem sedlové střechy s půlkruhovými vikýři nad lodžiemi z lepených nosníků, s krytinou z KB bloku, klempířské konstrukce střechy úplné provedené z titanzinku, parapety z pozinkovaného plechu. Okna dřevěná s izolačními trojskly, v nástavbě plastová a střešní okno. Dveře dřevěné do ocel. a obložkových zárubní. Podlahy obytných místností z keramické dlažby, laminátové plovoucí, podlahy ostatních místností z keramické dlažby, v suterénu betonová mazanina. Úpravy vnitřních povrchů vápennou štukovou omítkou doplněné bělninovými obklady sociálních zařízení, úpravy vnějších povrchů škrábaným břízolitem doplnění obkladem z keramických pásků, nástavba je zateplena deskami ze stabilizovaného polystyrenu tl. 50 mm se škrábanou omítkou. Dům je vybaven rozvody světelné a třífázové elektroinstalace, rozvody studené a teplé vody v plastu, ohřev vody el. boilery AEG, rozvody ústředního vytápění v mědi, elektrickým kotlem Protherm, radiátory RADIK s regulačními kohouty. Vybavení kuchyní a sociálních zařízení standardními zařizovacími předměty.

Dům byl postavený se dvěma nadzemními podlažími s plochou střechou kolaudovaný v roce 1989, v roce 2005 byla provedena nástavba střechy s vestavbou podkroví.Venkovní úpravy jsou svým rozsahem odpovídající velikosti a charakteru domu, jejich stav odpovídá stáří. Před domem je septik, který již neslouží svému účelu.Pozemky jsou obdélníkového tvaru, pozemek zahrady za domem je z poloviny značně svažitý k jihu.

 

Vyřizuje: Ing. Tereza Otáhalová

Související dokumenty

Náleží k řízení

Urban Tomáš - Insolvenční řízení - probíhající

Dlužník:
Urban Tomáš
IČ:
49095803
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |