K prodeji - Rodinný dům v Rosicích

Rodinný dům v Rosicích

Vloženo:
12.05.2016
Naposledy upraveno:
19.05.2016
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Chrudim
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
850 000 Kč
Rodinný dům v Rosicích
Rodinný dům v Rosicích Rodinný dům v Rosicích

Bližší informace

Dům postaven na mělkých základových pasech bez podsklepení a vybudovaného podkroví. Obvodové nosné konstrukce převážně vybudovány z opuky a cihelného zdiva na tl. nad 60 cm. Stropní konstrukce provedeny původní, zastřešení sedlovým dřevěným krovem částečně prověšeným což svědčí o únavě materiálu. Střešní krytinu tvoří tašková krytina - bobrovky. Klempířské práce ve střešní části provedeny z pozinkovaného plechu - žlaby a svody, parapety nejsou provedeny. Venkovní omítky provedeny částečně ze dvou stran, k sousednímu objektu není omítka provedena a v uliční a pravé části jsou omítky poškozeny. Vnitřní omítky vápenné hladké doplněné keramickými obklady v lázni a kuchyni. Podlahové konstrukce z keramické dlažby, pouze v jednom pokoji položena plovoucí podlaha. Rozvod elektriky proveden 230/400 V, rozvody vody v PPR, kanalizace též v PVC. Zařizovací předměty ve standardním provedení. Vytápění je plynovým kotlem a radiátorovými články v současné době mimo provoz - není revize dle sdělení vlastníka, dům je vytápěn lokálním topidlem. Ohřev TÚV zajištěn el. boilerem. Hromosvod není na objektu instalovaný. Okna osazena plastová s dvojsklem, dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené.

Dům byl v posledních deseti letech částečně upravován do současné podoby, byly provedeny nové rozvody vody, kanalizace, částečně elektrické instalace, zaveden plyn, rozvod ÚT s plynovým agregátem, provedena výměna oken a podlah.

Dům obsahuje: přízemí - vstupní verandu, chodbu, dva pokoje, kuchyň a lázeň s WC.

Provedené úpravy jsou pouze částečné, obvodové nosné konstrukce, stropy, střešní plášť a venkovní omítky jsou původní. Objekt vyžaduje další investice.

 

Vyřizuje: Ing. Tereza Otáhalová

 

Náleží k řízení

Grünerová Klára - Insolvenční řízení

Dlužník:
Grünerová Klára
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |